OFERTA

Do gabinetu zapraszam osoby:
- doświadczające trudności w życiu osobistym i zawodowym
- cierpiące na problemy depresyjne i nerwicowe
- cierpiące na objawy psychosomatyczne
- osoby doświadczające kryzysu i straty
- osoby zmagające się z trudnościami w budowaniu satysfakcjonujących relacji
- osoby zainteresowane rozwojem osobistym i poprawą jakości swojego życia.

Formy Pomocy​

Konsultacja psychologiczna - jedno lub dwa spotkania, których celem jest rozpoznanie problemu i ustalenie dalszego sposobu postępowania, sformułowanie zaleceń.


Terapia indywidualna osób dorosłych - odbywa się raz w tygodniu, w ten sam dzień tygodnia o tej samej porze i trwa 50 minut. Ilość spotkań jest uzależniona od zapotrzebowania klienta i rodzaju problemu. ​​

Terapia Krótkoterminowa - Od kilku do kilkunastu spotkań. Dla osób, które zmagają się z uciążliwymi objawami od niedawna lub dla osób w sytuacji kryzysu np. straty bliskiej osoby, rozwodu, wypadku, zachorowania na poważną, przewlekłą chorobę itp.

Terapia długoterminowa - przeznaczona dla osób zainteresowanych znalezieniem przyczyn swoich długotrwałych trudności i nastawionych na pracę nad zmianą. O terapii długoterminowej mówimy jesli trwa więcej niż pół roku.

Więcej szczegółowych informacji w zakładce pytania.

Terapia grupowa - cotygodniowe 1,5 godzinne spotkania w grupie (maksimum 12 osób).Terapia grupowa pozwala przyjrzec się swoim zachowaniom społecznym.W bezpiecznych warunkach zrozumieć, jak inni wpływają na mnie i jak moje zachowanie jest odbierane przez innych. Pozwala wypracowac nowe, bardziej satysfakcjonujące formy kontaktu z innymi ludźmi. Przed rozpoczęciem terapii grupowej uczestnicy są zaproszeni na kilka wstępnych spotkań indywidualnych z terapeutą w celu dobrania najbardziej efektywnej formy terapii dla danej osoby.

Warsztaty rozwoju osobistego - 4-5 godzinne spotkania w małych grupach (do 12 osób), podczas których metodami aktywnego uczenia się trenujemy pod okiem trenera wybrane kompetencje interpersonalne i osobiste takie jak asertywność, efektywna komunikacja, motywacja i zarządzanie soba w czasie.